תקנון האתר ותנאי שימוש

1. הרשמה לאתר – לקבלת אישור שימוש בשירותים המוצעים באתר יש הצורך להירשם וליצור משתמש אישי דרך ממשק ההרשמה. כל משתמש HighGrades אחראי באופן אישי על שמירת פרטיות חשבונו (שם משתמש וסיסמא).

המינוי באתר הוא לפרק זמן של שישה חודשים מרגע הרכישה או לשנה אחת (בהתאם לסוג המנוי הנבחר ע”י המשתמש).

בקשות הארכת מנוי יבחנו ע”י צוות ההנהלה וינתנו במקרים חריגים מאוד.

2. שימוש פרטי – ברכישת מנוי באתר HighGrades, מסכים המשתמש כי השימוש בתכנים המוצעים באתר יהיו אך ורק לשימוש אישי בלבד. אי לכך, חל איסור העברת פרטי המשתמש לגורם צד שלישי.

משתמש העובר על סעיף זה פוגע בחוקי האתר וגורם לנזקים כלכליים לבעלי HighGrades – אי לכך, צפוי להסרת המשתמש לצמיתות ולפעולות על פי הדין.

למניעת עבירה על סעיף זה, הוחלט כי השימוש באתר ובתכניו יוגבל אך ורק למכשיר אחד בו זמנית.

3. הגנה על תכני האתר – אתר HighGrades מכיל תכני לימוד מקיפים כגון: איורים, מאמרים, גראפיקה, קבצי אודיו (“קבצי קול”), קבצי וידאו (סרטוני אנימציה, סרטוני הדרכה). כלל תכני הלימודים נמצאים בבעלות האתר HighGrades ומוגנים תחת זכויות יוצרים על פי הדין.

אי לכך, כל משתמש (“מנוי”) רשאי להשתמש בתכני האתר לצורכיו הלימודיים האישיים בלבד ואך ורק בכפוף לתנאי השימוש הבאים:

– המשתמש (“מנוי”) מתחייב לא לבצע כל פעולה אשר עלולה לפגוע ו\או לגרום להפחתת ערכם של תכני האתר, יוצרי תכני האתר ובעלי האתר.

– המשתמש (“מנוי”) מתחייב לא לפגוע, לערוך, להקליט, להעתיק, להפיץ, לשדר (“סטרימינג”) את תכני האתר מתוקפם החוקי תחת זכויות היוצרים של בעל האתר.

– המשתמש (“מנוי”) מתחייב לא לאפשר לאחרים לבצע את אחת הפעולות המצויינת מעלה.

– תכני האתר מוגנים תחת זכויות יוצרים על פי הדין ולכן כל שימוש בתכני האתר באתר אינטרנט אחר השונה מ-www.highgrades.co.il יהווה עבירה על החוק ופגיעה בזכויות היוצרים ותהווה הילה להמשך טיפול משפטי.

4. אחריות תכנים – התכנים ניתנים לשימוש כפי שהם מוצגים למשתמש (“מנוי”) באתר.

אין מפעילי האתר, כותבי התכנים מבטיחים כי התכנים המוצגים יתאימו לצרכיי המשתמש או למטרותיו ולא יישאו באחריות להתאימם.

מפעילי האתר, כותבי התכנים משקיעים מאמצים רבים לספק את התכנים העדכניים ביותר והמדוייקים ביותר, אולם לעיתים רחוקות מאוד ייתכנו טעויות ו\או אי דיוקים בתכנים בגלל מורכבות הנושאים, אי לכך אין מנהלי האתר יישאו באחריות לשגיאות ו\או לטעויות בתכנים אלה ו\או להשלכות בעקבות שימוש בהם.

המשתמש (“מנוי”) מצהיר כי הוא לוקח אחריות מלאה לכל שימוש אשר הוא עושה בשירותים ובתכני האתר המוצעים על ידי HighGrades ואין מנהלי האתר אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף אשר ייגרם או נגרם לכל משתמש באתר מכל סיבה שהיא.

לא תיהיה HighGrades ו\או מנהלי האתר אחראים למידע ותכנים אשר יפורסמו ע”י צד שלישי ו\או ישויות בעלי שם זהה, לרבות מפרסמים רשמיים\חברות\אישיים אשר הוגדרו ע”י מנהלי האתר או אשר מוזכרים באתר.

5. פרטי משתמש – HighGrades תהיה רשאית להשתמש בכל המידע הנתון בידייה אודות המשתמש (“מנוי”) על מנת לספק את שירותיה למשתמש (“מנוי”).

HighGrades רשאית לתת גישה לכל צד שלישי לצורך פיתוח, תחזוקה, שיפור ותפעול האתר ושירותיו.

HighGrades רשאית לפנות למשתמש (“מנוי”) באמצעות הפרטים אשר נמסרו לו בעת ההרשמה לאתר ו\או בזמן מגעים עם שירות הלקוחות בטלפון\בצ’אט וכן להציע הצעות אודות מוצר\שירות אשר עלולות לעניין את המשתמש (“מנוי”). ניתן בכל עת לבקש שלא לקבל הצעות אלו בפניה לכתובת המייל הבאה:[email protected]

HighGrades רשאית לשלוח למשתמש (“מנוי”) במייל ו\או ב-SMS כל חומר פרסומי ו\או שיווקי שלה ו\או של צד שלישי בהתאם לשיקול דעתה.

6. הגבלת גישה לאתר – מנהלי האתר רשאים להפסיק ו\או לסרב מתן גישה לאתר HighGrades.co.il או לחלקים ממנו בכל זמן ועת ומכל סיבה שהיא ללא הודעה מוקדמת. במידה ומשתמש לא קיבל את השירותים המגיעים לו מתוקף רכישת מנוי, יוחזר לו כספו.

7. הסכם קבלת שירות – על מנת להבטיח למשתמש (“מנוי”) כי יקבל את כל השירות המגיע לו מתוקף רכישת מנוי באתר, מתחייבים מנהלי האתר להעניק את מלוא השירותים והתכנים הרשומים תחת החבילות הנרכשות ע”י המשתמש. במידה ומשתמש לא קיבל את השירותים המגיעים לו מתוקף רכישת מנוי, יוחזר לו כספו.

8. אבטחת מידע ופרטיות – אבטחת המידע ופרטיותכם חשובה לנו ולכן התשלום בעבור החבילות מתבצע תחת פרוטוקול סליקה מאובטח.

9. קישורים לאתרים אחרים – אתר HighGrades כולל קישורים ("לינקים") לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים שונים.

HighGrades מספקת קישורים אלה אך ורק לצורכי העשרה, העמקה ונוחיותם של המשתמשים.

אתרים אלו אינם בשליטתה של HighGrades, ו- HighGrades אינה ולא תהיה אחראית לתוכן הקיים באתרים מקושרים אלו.

הופעה של קישור לאתר של צד שלישי כלשהו באתר HighGrades איננה מהווה אישור ו/או הסכמה לתוכן האתר ו/או למהימנות המידע המופיע בו, ואין בהופעה של הקישור באתר כדי להצביע על קשר של HighGrades לאתר המקושר ו/או לבעליו ו/או לבעל החסות עליו ו/או לכל מידע ו/או מוצר ו/או שירות הניתן ו/או מוצע באתר המקושר.

10. בקשות ביטול והחזרים – פרק הזמן לביטול המינוי הוא עד 48 שעות מרגע רכישת השירות.

11. תנאי שימוש נוספים – HighGrades רשאים לשנות את תנאי השימוש ואין במחויבות מנהלי האתר למסור על כך הודעה מראש.

תנאי השימוש החדשים יפורסמו באתר האינטרנט HighGrades.co.il ומועד תחילתם יהיה במועד עדכונם באתר, אי לכך מחויבות HighGrades לתנאי השימוש המעודכנים תתחיל במועד העדכון.

בעל סמכות השיפוט הינו בית המשפט בישראל בהתאם לחוקי מדינת ישראל.