"בעלות של מעט יותר משיעור פרטי בודד אני לומד בעזרתכם את כל החומר בפיזיקה ובמתמטיקה למשך השנה"

מתוך דף הפייסבוק שלנו

שינוי

בחרתם ב מנוי חצי שנתי .

עלות מנוי זה

ILS 180

‎ההרשמה היא לתקופה של כ‫- 6 ‎חודשים.‬

5 יחידות פיזיקה – אופטיקה וגלים / מודרנית
5 יחידות פיזיקה – שאלוני חקר
4 יחידות מתמטיקה – שאלון 804
4 יחידות מתמטיקה – שאלון 805
5 יחידות מתמטיקה – שאלון 807
5 יחידות מתמטיקה – שאלון 806
5 יחידות פיזיקה – חשמל ומגנטיות
5 יחידות פיזיקה – מכניקה
פרטי משתמש יש לכם כבר משתמש באתר? התחברו כעת
LEAVE THIS BLANK
תקנון האתר

תקנון האתר ותנאי שימוש


 

הרשמה לאתר

לקבלת אישור שימוש בשירותים המוצעים באתר יש הצורך להירשם וליצור משתמש אישי דרך ממשק ההרשמה. כל משתמש HighGrades אחראי באופן אישי על שמירת פרטיות חשבונו (שם משתמש וסיסמא).

המינוי באתר הוא לפרק זמן של שישה חודשים מרגע הרכישה או לשנה אחת (בהתאם לסוג המנוי הנבחר ע”י המשתמש).

בקשות הארכת מנוי יבחנו ע”י צוות ההנהלה וינתנו במקרים חריגים מאוד.

 

שימוש פרטי

ברכישת מנוי באתר HighGrades, מסכים המשתמש כי השימוש בתכנים המוצעים באתר יהיו אך ורק לשימוש אישי בלבד. אי לכך, חל איסור העברת פרטי המשתמש לגורם צד שלישי.

משתמש העובר על סעיף זה פוגע בחוקי האתר וגורם לנזקים כלכליים לבעלי HighGrades – אי לכך, צפוי להסרת המשתמש לצמיתות ולפעולות על פי הדין.

למניעת עבירה על סעיף זה, הוחלט כי השימוש באתר ובתכניו יוגבל אך ורק למכשיר אחד בו זמנית.

 

הגנה על תכני האתר

אתר HighGrades מכיל תכני לימוד מקיפים כגון: איורים, מאמרים, גראפיקה, קבצי אודיו (“קבצי קול”), קבצי וידאו (סרטוני אנימציה, סרטוני הדרכה). כלל תכני הלימודים נמצאים בבעלות האתר HighGrades ומוגנים תחת זכויות יוצרים על פי הדין.

אי לכך, כל משתמש (“מנוי”) רשאי להשתמש בתכני האתר לצורכיו הלימודיים האישיים בלבד ואך ורק בכפוף לתנאי השימוש הבאים:

– המשתמש (“מנוי”) מתחייב לא לבצע כל פעולה אשר עלולה לפגוע ו\או לגרום להפחתת ערכם של תכני האתר, יוצרי תכני האתר ובעלי האתר.

– המשתמש (“מנוי”) מתחייב לא לפגוע, לערוך, להקליט, להעתיק, להפיץ, לשדר (“סטרימינג”) את תכני האתר מתוקפם החוקי תחת זכויות היוצרים של בעל האתר.

– המשתמש (“מנוי”) מתחייב לא לאפשר לאחרים לבצע את אחת הפעולות המצויינת מעלה.

– תכני האתר מוגנים תחת זכויות יוצרים על פי הדין ולכן כל שימוש בתכני האתר באתר אינטרנט אחר השונה מ-www.highgrades.co.il יהווה עבירה על החוק ופגיעה בזכויות היוצרים ותהווה הילה להמשך טיפול משפטי.

 

אחריות תכנים

התכנים ניתנים לשימוש כפי שהם מוצגים למשתמש (“מנוי”) באתר.

אין מפעילי האתר, כותבי התכנים מבטיחים כי התכנים המוצגים יתאימו לצרכיי המשתמש או למטרותיו ולא יישאו באחריות להתאימם.

מפעילי האתר, כותבי התכנים משקיעים מאמצים רבים לספק את התכנים העדכניים ביותר והמדוייקים ביותר, אולם לעיתים רחוקות מאוד ייתכנו טעויות ו\או אי דיוקים בתכנים בגלל מורכבות הנושאים, אי לכך אין מנהלי האתר יישאו באחריות לשגיאות ו\או לטעויות בתכנים אלה ו\או להשלכות בעקבות שימוש בהם.

המשתמש (“מנוי”) מצהיר כי הוא לוקח אחריות מלאה לכל שימוש אשר הוא עושה בשירותים ובתכני האתר המוצעים על ידי HighGrades ואין מנהלי האתר אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף אשר ייגרם או נגרם לכל משתמש באתר מכל סיבה שהיא.

לא תיהיה HighGrades ו\או מנהלי האתר אחראים למידע ותכנים אשר יפורסמו ע”י צד שלישי ו\או ישויות בעלי שם זהה, לרבות מפרסמים רשמיים\חברות\אישיים אשר הוגדרו ע”י מנהלי האתר או אשר מוזכרים באתר.

 

פרטי משתמש

HighGrades תהיה רשאית להשתמש בכל המידע הנתון בידייה אודות המשתמש (“מנוי”) על מנת לספק את שירותיה למשתמש (“מנוי”).

HighGrades רשאית לתת גישה לכל צד שלישי לצורך פיתוח, תחזוקה, שיפור ותפעול האתר ושירותיו.

HighGrades רשאית לפנות למשתמש (“מנוי”) באמצעות הפרטים אשר נמסרו לו בעת ההרשמה לאתר ו\או בזמן מגעים עם שירות הלקוחות בצ’אט וכן להציע הצעות אודות מוצר\שירות אשר עלולות לעניין את המשתמש (“מנוי”). ניתן בכל עת לבקש שלא לקבל הצעות אלו בפניה לכתובת המייל הבאה:[email protected].

HighGrades רשאית לשלוח למשתמש (“מנוי”) במייל ו\או ב-SMS כל חומר פרסומי ו\או שיווקי שלה ו\או של צד שלישי בהתאם לשיקול דעתה.

 

הגבלת גישה לאתר

מנהלי האתר רשאים להפסיק ו\או לסרב מתן גישה לאתר HighGrades.co.il או לחלקים ממנו בכל זמן ועת ומכל סיבה שהיא ללא הודעה מוקדמת. במידה ומשתמש לא קיבל את השירותים המגיעים לו מתוקף רכישת מנוי, יוחזר לו כספו.

 

הסכם קבלת שירות

על מנת להבטיח למשתמש (“מנוי”) כי יקבל את כל השירות המגיע לו מתוקף רכישת מנוי באתר, מתחייבים מנהלי האתר להעניק את מלוא השירותים והתכנים הרשומים תחת החבילות הנרכשות ע”י המשתמש. במידה ומשתמש לא קיבל את השירותים המגיעים לו מתוקף רכישת מנוי, יוחזר לו כספו.

 

קישורים לאתרים אחרים

אתר HighGrades כולל קישורים (“לינקים”) לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים שונים.

HighGrades מספקת קישורים לצורכי העשרה והעמקה לנוחיותם של המשתמשים. בנוסף קיימים קישורי שותפויות וקרדיטים בתחתית האתר לאתרי עסקים שנרתמו לסייע לנו עבור פעילותינו.

אתרים אלו אינם בשליטתה של HighGrades, ו- HighGrades אינה ולא תהיה אחראית לתוכן הקיים באתרים מקושרים אלו.

הופעה של קישור לאתר של צד שלישי כלשהו באתר HighGrades איננה מהווה אישור ו/או הסכמה לתוכן האתר ו/או למהימנות המידע המופיע בו, ואין בהופעה של הקישור באתר כדי להצביע על קשר של HighGrades לאתר המקושר ו/או לבעליו ו/או לבעל החסות עליו ו/או לכל מידע ו/או מוצר ו/או שירות הניתן ו/או מוצע באתר המקושר.

 

בקשות ביטול והחזרים

פרק הזמן לביטול המינוי הוא עד 48 שעות מרגע רכישת השירות. את בקשת הביטול יש לבצע על-ידי שליחת מייל לכתובת [email protected] או על ידי פתיחת פנייה בטופס פנייה לתמיכה באתר. פרק הזמן מרגע בקשת הזיכוי ועד לזיכוי עלול להשתנות בהתאם לזמינות עובדינו הממונים על הזיכוי ובהתאם לתנאים והמגבלות של שירותי הסליקה של Paypal. כל בקשת זיכוי אשר הוגשה במסגרת 48 שעות מעת רכישת השירות תטופל במסגרת פרק זמן סביר.

 

תנאי שימוש נוספים

HighGrades רשאים לשנות את תנאי השימוש ואין במחויבות מנהלי האתר למסור על כך הודעה מראש.

תנאי השימוש החדשים יפורסמו באתר האינטרנט HighGrades.co.il ומועד תחילתם יהיה במועד עדכונם באתר, אי לכך מחויבות HighGrades לתנאי השימוש המעודכנים תתחיל במועד העדכון.

בעל סמכות השיפוט הינו בית המשפט בישראל בהתאם לחוקי מדינת ישראל.

 

הגבלת אחריות

השירות ניתן לך על בסיס מירב המאמצים; אולם, אין ביכולתנו להתחייב כי לא יהיו בו שגיאות או תקלות. לכן, השירות ניתן כמו-שהוא (AS-IS) וללא כל התחייבות לתוצאותיו. לכן, אתה מאשר כי גבול האחריות שלנו כלפיך לכל נזק שיגרם לך כתוצאה מהשימוש בשירות יהיה מוגבל לסכום הכולל אותו שילמתם לנו בפועל עבור השירותים לפני אירוע הנזק, ובכל מקרה מוגבל לנזקים ישירים בלבד.

אנחנו לא נהיה אחראים לכל נזק שאינו נזק ישיר, לרבות נזקים עקיפים ותוצאתיים.

האחריות לשירותים שנמכרים על ידנו היא לפעולת המכירה בלבד. אין לנו יכולת לפקח על מתן השירותים מצד שלישי.

 

ערובה

השירותים מסופקים כמות-שהם, וללא כל ערובה לטיבם. אנחנו לא יכולים להתחייב כי השירות יעבוד בכל עת, וכי לא יהיו תקלות. למעט הצהרותינו על פי הסכם זה, הרי שאנו לא מצהירים דבר. אתה מצהיר כי לא תשתמש בשירותים כדי לבצע פעילות שאינה חוקית או שמפרה את זכויותינו.

 

שיפוי

בכל מקרה בו תובא כנגדנו תביעה או תלונה הנובעת מהפרת מי מהצהרותיך או התחייבויותך על פי הסכם זה, או שנובעת ממידע לא נכון שסיפקת לנו, הרי שאתה תשפה אותנו בגין כך, וזאת לאחר מתן הודעה מראש.

השיפוי יכלול גם את הוצאות שכר טרחת עורכי הדין שלנו וכן כל תשלום שנצטרך לשלם בפשרה אם התפשרנו כדי לסלק טענה זו.

 

מדיניות פרטיות


 

איסוף המידע

לצרכי מתן השירות אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות פרטיות זו. המידע שיאסף על אודותיך ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות הפרטיות. קח בחשבון כי במהלך השירותים מידע משוגר לאורך רשתות תקשורת פרטיות וציבוריות, וכי בחלק מהמקרים למפעילים אותן רשתות יש יכולת לאסוף את המידע הזה שלא בידיעתנו.

 

האם אתם חייבים לספק לנו מידע?

אתה לא מחויב לספק לנו מידע, וכל העברת מידע תלויה בהסכמתך בלבד.

 

מה המידע האישי שאנחנו שומרים על אודותיך?

אנחנו שומרים את המידע האישי שסיפקת לנו בעת השימוש וההרשמה לשירות, כגון: פרטיכם האישיים בעת ההרשמה לשירות, שכוללים שם פרטי, שם משפחה ופרטי קשר (כתובת דואר אלקטרוני).

אנחנו עוד עשויים לשמור מידע טכני שיתקבל כתוצאה מהשימוש שלך בשירות, שכולל את העמודים שצפית בהם, כתובת הIP שלך נתונים טכניים על אודות הדפדפן שלך וכדומה.

אם תפנה לשירות התמיכה שלנו, אנחנו עשויים לשמור את פרטי הפניה.

כאשר תבצעו תשלומים, אנחנו גם נאסוף מידע הנוגע לאמצעי התשלום שלך, אך לא את מספר כרטיס האשראי עצמו.

 

כיצד אנחנו אוספים על אודותיך מידע?

אנחנו אוספים מידע בעת השימוש בשירותים, וכן באמצעות שירותי צד שלישי בהם אנו משתמשים לספק את השירות.

 

כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף?

אנו משתמשים במידע שנאסוף לצורך מתן השירות ושיפורו. אנחנו משתמשים במידע לספק לך את השירות, לשפר אותו, לצרכי מכירה ושיווק, ולצרכי מענה לפניות.

 

למי יש גישה למידע על אודותיכם?

העובדים שלנו וספקי השירות שאנו עובדים איתם יקבלו גישה למידע שלכם תחת חובת סודיות.

 

האם יש עוגיות בשירות?

עוגיה היא קובץ ממוחשב אשר מאפשר לנו לזהות אותך וחוסך את הצורך בבקשה של שם משתמש וסיסמא בכל גישה שלך לשירות. עוגיות יכולות לזהות אותך, ולאפשר לאחרים להציג פרסומות בצורה מפולחת.

אנחנו משתמשים בעוגיות שלנו וכן בעוגיות של שירותי צד שלישי לצרכי סטטיסטיקה ולצורך ניהול תוכנית השותפים. הצדדים השלישיים כוללים את שירותי Google ו-Facebook לצרכי שיווק, פרסום ואנאליטיקה וכן את שירות הצ’אט שלנו, Tawk.to Chat. כמו כן, לצרכי הנגישות עשויה להשתל עוגיה של Accessibe.

 

האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע?

במהלך השימוש השירות שלנו יעבדו מספר שירותי צד שלישי שמקבלים גישה מוגבלת למידע.

  • Cloudflare שמספקת לנו שירותי הגנה ואבטחה, עשויה לקבל מידע בעת השימוש בשירות.
  • Google שמספקת לנו שירותי אחסון בענן, עשויה לקבל מידע בעת שימוש בשירותי הענן שלה.
  • Vimeo שמספקת לנו שירות סטרימינג לסרטוני הוידאו עשויה לקבל מידע בעת השימוש בשירות.
  • Tawk.to Chat מספקת לנו את שירותי התמיכה בצ’ט ועקב כך עשויה להחשף למידע אישי גם כן.
  • Paypal מספקת שירותי סליקה ומקבלת גישה לנתונים.
  • MailChimp משמשת אותנו לשליחת ניוזלטר ויצירת קשר עם לקוחות.

 

כיצד אנחנו יכולים ליצור איתך קשר?

אנחנו נצור איתכם קשר במקרים הבאים: אנחנו נרשום אתכם לניוזלטר שלנו ונשלח לכם עדכונים מעת לעת, ותמיד תוכלו להפסיק עדכונים אלו. על ידי הרשמה לשירות אתם נותנים את הסכמתכם לשליחת הודעות ודברי פרסומת אליכם בהתאם לסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982.

 

עיון ומחיקה של המידע

באפשרותך לבקש עיון במידע ששמור על אודותייך באמצעות שליחת הודעה למייל [email protected]. ככל שהדבר יתאפשר, וככל שלא נדרש למידע בעתיד, אנו עשויים אף לאפשר לך לבקש מחיקה של המידע הרלוונטי או תיקון של מידע שאינו מדויק.

 
תשלום באתר זה מאובטח ועומד בתקן אבטחת המידע (SSL/PCI) המחמיר ביותר.